Author: a***5
Date:
Review: I’m glad that I bought the things for my footsteps and I really happy when I used it I was relaxed. I did it on a soft footsteps 👍❤️
Màu sắc: Màu xanh bạc hà
Kích thước: Một cỡ
Price: 26.200₫
Original Price: 27.000₫
| Material | Carborundum |
| Features | Portable |
| Power Supply | None |
| Pattern Type | Colorblock |
| Color | Mint Blue |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 22.5 cm |
| Chiều rộng | 7 cm |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| SKU | sb2303223128657027 |
Author: a***5
Date:
Review: I’m glad that I bought the things for my footsteps and I really happy when I used it I was relaxed. I did it on a soft footsteps 👍❤️
Màu sắc: Màu xanh bạc hà
Kích thước: Một cỡ
Author: s***1
Date:
Review: حلوة وكواليتي حلوة بنصح فيها
Màu sắc: Màu xanh bạc hà
Kích thước: Một cỡ
Author: s***h
Date:
Review: Very nice and good quality
Màu sắc: Màu xanh bạc hà
Kích thước: Một cỡ
Author: G***L
Date:
Review: good good quality i will buy again
Màu sắc: Màu xanh bạc hà
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm